رهگیری آنلاین مرسولات

همراه گرامی، در صورتی که سفارش شما از طریق پست یا تیپاکس ارسال شده باشد، با داشتن شماره رهگیری خود می‌توانید از موقعیت دقیق مرسوله مطلع شوید.

پست پیشتاز

شماره رهگیری مرسوله‌های پست پیشتاز برای شما پیامک می‌شود، در صورتیکه شماره رهگیری هنوز به دست شما نرسیده از طریق چت آنلاین (آیکون زرد رنگ پایین صفحه) از همکاران ما شماره رهگیری خود را دریافت نمایید.

سپس با داشتن شماره رهگیری خود روی عکس شرکت پست جمهوری اسلامی ایران کلیک کنید، در صفحه باز شده شماره رهگیری خود را در قسمت جستجو شماره مرسوله وارد کنید. حالا می‌توانید موقعیت دقیق مرسوله خود را مشاهده کنید.

تیپاکس

شماره رهگیری مرسوله‌های تیپاکس به محض تحویل به شرکت تیپاکس از طریق پیامک ارسال می‌شوند فقط کافی است روی لینک درون پیامک کلیک کنید تا از موقعیت دقیق مرسوله مطلع شوید.

همینطور می‌توانید با کلیک روی عکس تیپاکس در این صفحه، وارد صفحه رهگیری مرسولات تیپاکس شوید و با درج کد رهگیری خود در قسمت جستجو مرسولات از موقعیت آن باخبر شوید.

ارسال فوری (پیک موتوری تهران)

در صورتی که ساکن تهران هستید و این نوع حمل و نقل را جهت ارسال انتخاب نموده‌اید، برای اطلاع از آن باید با واحد فروش به شماره 02188929007 داخلی های 105، 107، 304 تماس حاصل نمایید. همکاران واحد فروش شما را راهنمایی خواهند کرد.