روش‌های پرداخت

کلیه سفارشات در سایت بهینه مارکت فقط از طریق درگاه‌ اینترنتی پرداخت می‌گردد.

 

کاربر عزیز، شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی “به پرداخت ملت” و یا “زرین پال” در سایت بهینه مارکت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در صفحه صورتحساب درگاه پرداخت مورد نظر خود را می توانید انتخاب و فرآیند پرداخت و ثبت سفارش خود را تکمیل نمایید. اگر پرداخت شما موفق باشد به صفحه تشکر فروشگاه بهینه مارکت منتقل خواهید شد که میتوانید شماره سفارش و جزییات آن را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

در صورتیکه در یک پرداخت مبلغ سفارش از حساب شما کسر گردید اما به صفحه تشکر فروشگاه بهینه مارکت منتقل نشدید، با توجه به توضیحات صفحه ارتباط با ما  مورد را با پشتیبانی فروشگاه مطرح نمایید. در اینگونه مواقع مبلغ پرداختی به حساب فروشگاه بهینه مارکت واریز نگردیده است و نهایتا تا 72 ساعت بعد مبلغ کسر شده از طرف بانک پرداخت کننده به حساب شخص پرداخت کننده برگردانده می‌شود.

چگونه هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت نمایم؟


کاربران محترم می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنید. جهت تکمیل فرایند پرداخت باید به اطلاعات کارت بانکی خود که در ادامه توضیح می‌دهیم، دسترسی داشته باشید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره بر روی همه کارت‌های بانکی درج شده است.


2- تاریخ انقضا

تاریخ انقضای کارت‌های بانکی در قسمتی از روی کارت بانکی موجود است.


3- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌های بانکی درج میشود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌های اینترنتی کاربرد دارد.


4- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کرده، کارت خود را وارد و سپس بخش عملیات رمز را انتخاب کنید و در ادامه از طریق بخش فعال سازی رمز دوم و رمز اینترنتی، آن را فعال کنید.