درباره ما

بهینه ماکت در سال 1377 با نام “دلتا سیستم” فعالیت خود را در زمینه IT در مرکز کامپیوتر ایران آغاز نمودیم. در ابتدای کار در زمینه توزیع برندهای پایونیر، سوزوکی، اسنازی و یاماها پا به عرصه فروش تجهیزات کامپیوتر گذاشتیم و در راستای تکریم مشتریان و پاسخ به نیازهای خدماتی مشتریان عزیز با بهره گیری از متخصصان و ابزارهای پیشرو در نگهداری سیستم‌های ادارات و شرکت‌ها، واحد خدمات پس از فروش را در سال 1383 راه اندازی کردیم.

سپس در سال 1397 با ورود به عرصه فروش آنلاین و همینطور نیاز بازار و مشتریان در راستای سهولت ارتباط و استفاده بهینه از زمان در عصر دیجیتال، تصمیم گرفتیم به دنیای آنلاین شاپ ها قدم گذاریم و زمینه فعالیت خود را گسترش دهیم. با راه اندازی سایت Behinehmarket.com و با هدف یکپارچه سازی بخش فروش حضوری و فروش اینترنتی، با نام آشنای “بهینه مارکت فعالیت خود را تا به امروز ادامه داده‌ایم.


بهینه مارکت با بیش از 20 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای باکیفیت و خدمات پس از فروش، اعتماد مشتریان را اعتبار و موفقیت خود در حوزه IT کشور می‌داند. جلب رضایت مشتریان عزیز باعث خرسندی و انرژی برای ادامه مسیر مجموعه است و خوشحالیم که روزانه به تعداد کاربران عزیزمان افزوده می‌شود.

تعداد مشتریان
0
تعداد سفارشات سال
0
همراهان بهینه مارکت

همکاری با شرکت های بزرگ نتیجه ارائه خدمات رضایت بخش همراه با استانداردها و گارانتی‌های معتبر، ارسال به موقع سفارشات، خدمات پس از فروش، راهنمایی و مشاوره حرفه‌ای و نهایتا قیمت مناسب است. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا برای شما خلق ارزش کنیم. اعتماد و اطمینان خاطر شما در دریافت خدمات از ما سرمایه ماست.

فعالیت‌ها و خدمات فروشگاه بهینه مارکت به 3 دسته زیر تفکیک می‌شود که با کلیک روی هر کدام از آنها می‌توانید وارد صفحه مربوطه شوید:

فروش محصولات

1. قطعات کامپیوتر 2. مودم و تجهیزات شبکه 3. لوازم جانبی کامپیوتر 4. گوشی و اکسسوری موبایل 5. لپ تاپ 6. ماشین های اداری 7. تبلت های گرافیکی و قلم نوری

خدمات پس از فروش

1. کارشناسان مجرب 2. راهنمایی نصب و ارتقاء سیستم 3. اسمبل سیستم های کامپیوتری 4. ارائه خدمات فنی و تعمیرات انواع کامپیوتر، لپ تاپ و لوازج جانبی کامپیوتر

فروش سازمانی

1. خلق ارزش 2. خط اختصاصی راهنمایی و مشاوره حرفه ای 3. خدمات پس از فروش 4. بهترین قیمت بازار 5. ارسال سریع سفارشات در زمانبندی مناسب

تهیه و پخش کالا در فروشگاه بهینه مارکت بدون واسطه انجام می گردد، لذا کاربران عزیز ه یک خرید بهینه و ارزشمند را در فروشگاه ما تجربه می کنند. ما می‌دانیم که کاربران روی زمان رسیدن سفارش و سلامت کالاها حساسیت دارند و برای آسودگی خاطرشان روش های حمل و نقل مناسبی را فراهم نموده ایم تا سفارشات خود را در امنیت کامل تحویل بگیرند. شما می‌توانید برای مشاهده نوع حمل و نقل مناسب خود به صفحه ارسال سریع به سراسر کشور رجوع کنید.
شایان ذکر است تمامی اطلاعات و مشخصات محصولات وب سایت بهینه مارکت، دائما و بطور منظم در حال بروزرسانی می‌باشند. کاربران عزیز می‌توانند بدون هیچ نگرانی محصولاتی که دارای موجودی و قیمت هستند را خریداری کنند.

در صورتی که محصول مورد نظر در سایت موجود نمی‌باشد از طریق چت آنلاین سایت (آیکون طلایی رنگ پایین صفحه) و یا ارتباط با کارشناسان فروش می‌توانید درخواست بررسی مجدد موجودی محصول را داشته باشید تا در صورت امکان محصول را برای شما فراهم گردد.